Využite našu ponuku. Do konca mája máme dodávku zákaziek ZDARMA.

ab-tlac-RGB

Knihárske spracovanie

Transformujte svoje nápady do pútavých diel

Stránka po stránke, väzba po väzbe

Vitajte v svete knihárskeho spracovania, kde sa z každej stránky stáva príbeh a každý obal knihy je dielom umenia. Knihárske spracovanie je esenciou výroby kníh, ktorá spočíva vo vytváraní trvanlivých a vizuálne pútavých diel, ktoré oslovujú a fascinujú čitateľov po celom svete.

Naša knihárska výroba prináša do života vaše nápady a vízie, či už ide o vytvorenie kvalitnej a trvanlivej knihy, atraktívneho obalu alebo inovatívneho dizajnu. S našimi skúsenosťami a vášňou pre knihárstvo sme pripravení pomôcť vám vytvoriť knihu, ktorá osloví vašich čitateľov a zanechá nezabudnuteľný dojem.

Možnosti nášho knihárskeho spracovania: Knihárske spracovanie V1 DUPLO
Knihárske spracovanie V2 HEIDELBERG
Knihárske spracovanie V4,V8 KOLBUS
Knihársky výsekový stroj HEIDELBERG

Možnosti dokončovacieho spracovania

Naša technologická výbava a skúsený tím odborníkov nám umožňujú dosiahnuť vysokú presnosť a detail vo vašich tlačových materiáloch. Bez ohľadu na to, či potrebujete tlač letákov, brožúr, katalógov, časopisov alebo iných marketingových materiálov, sme tu, aby sme vám pomohli dosiahnuť vaše ciele.

Ostatné služby

Ofsetová tlač

Digitálna tlač

Začnite otázkou

Vyplňte tento formulár a my sa čoskoro s vami spojíme. Nechajte nám vedieť, aké sú vaše potreby a my vám radi pomôžeme s vytvorením tlačového produktu presne podľa vašich predstáv.
8.216+ zákaziek

Nezmeškajte aj vy príležitosť využiť naše široké spektrum služieb a profesionálnych možností tlače a knihárskeho spracovania.

Vaše očakávania sú našou prioritou. Zabezpečte si spoľahlivú a profesionálnú tlač, či knihárske spracovanie s nami. Kontaktujte nás ešte a začnite svoj projekt s istotou kvality a efektívnosti.

zamestnancov
10
Klientov
10 +
Rokov skúseností
0 +
Skúsenosti rozhodujú

Máte špeciálnu požiadavku na tlač?

S viac ako 30 rokmi skúseností sme realizovali množstvo zákaziek, čo nám dáva pevný základ pre riešenie aj tých najnáročnejších požiadaviek v oblasti tlače a knihárskeho dokončenia. Nebojte sa nás kontaktovať aj v prípade neštandardných požiadaviek, sme tu, aby sme vám pomohli naplniť vaše vizie.