Využite našu ponuku. Do konca mája máme dodávku zákaziek ZDARMA.

ab-tlac-RGB

O nás

Objavte našu víziu, pohľad na našu spoločnosť, hodnoty

Prémiový servis

Pre masovú tlač, individuálne zákazky či knižné projekty - sme tu

Naša história

Na trhu sme sa etablovali v roku 1995 a odvtedy sme neustále pracovali na tom, aby sme sa stali lídrami v oblasti tlače. V roku 2007 sme sa transformovali do súčasnej podoby ako ABTLAČ SK s.r.o., a naša vášeň pre tlač sa neustále prehlbuje.

Hodnoty

Spoľahlivosť, profesionalita a korektné vzťahy sú kľúčovými piliermi našej firmy. Sme oddaní tomu, aby sme uspokojili všetky potreby a požiadavky našich zákazníkov a vytvorili s nimi dlhodobé a vzájomne prospešné partnerstvá.

Tím

Naši zamestnanci sú naším najväčším aktívom. Sú vyškolení v oblasti tlače a majú bohaté skúsenosti, ktoré im umožňujú zvládať aj tie najnáročnejšie projekty. Sú zanietení, kreatívni a pripravení splniť všetky vaše tlačové potreby.

Ponuka

Ponúkame široké spektrum tlačových služieb vrátane ofsetovej tlače do formátu B2 a digitálnej tlače do formátu SRA3. Bez ohľadu na to, či potrebujete tlač reklamných materiálov, letákov, brožúr, časopisov alebo iných tlačových produktov, sme tu, aby sme vám pomohli.

Hlavné zameranie

Sme tu aby sme vás prekvapili, inšpirovali a vytvorili úspešné projekty

Ofsetová tlač, digitálna tlač či knihárske spracovanie sú našimi hlavnými piliermi, ktoré nám umožňujú poskytovať špičkové tlačové služby pre našich klientov. S precíznym spracovaním a neustálym zlepšovaním technológií sme pripravení realizovať aj tie najnáročnejšie projekty a dosiahnuť vaše tlačové ciele s maximálnou efektivitou a spokojnosťou.

Ofsetová tlač

Digitálna tlač

Knihárske spracovanie

8.216+ zákaziek

Nezmeškajte aj vy príležitosť využiť naše široké spektrum služieb a profesionálnych možností tlače a knihárskeho spracovania.

Vaše očakávania sú našou prioritou. Zabezpečte si spoľahlivú a profesionálnú tlač, či knihárske spracovanie s nami. Kontaktujte nás ešte a začnite svoj projekt s istotou kvality a efektívnosti.

zamestnancov
10
Klientov
10 +
Rokov skúseností
0 +
zakladáme na kvalite

Výnimočná kvalita tlače a dokončovacích prác

Naša práca sa odohráva výhradne na spoľahlivých a kvalitných strojoch značiek Heidelberg, Duplo, Polar a Kolbus. S týmito overenými technológiami garantujeme vysokú úroveň kvality vo všetkých našich výstupoch.
POLAR
Skúsenosti rozhodujú

Máte špeciálnu požiadavku na tlač?

S viac ako 30 rokmi skúseností sme realizovali množstvo zákaziek, čo nám dáva pevný základ pre riešenie aj tých najnáročnejších požiadaviek v oblasti tlače a knihárskeho dokončenia. Nebojte sa nás kontaktovať aj v prípade neštandardných požiadaviek, sme tu, aby sme vám pomohli naplniť vaše vizie.